Konečná tabuľka 2. ligy pre sezónu 2012/2013
Poradie | Tím | Z | V | R | P | Skóre | Body |
Skupina o titul | |||||||
1. | Načo Názov | 22 | 15 | 1 | 6 | 123:99 | 46 |
2. | Jednota TN | 22 | 15 | 0 | 7 | 116:72 | 45 |
3. | FC Pegas Team | 22 | 14 | 2 | 6 | 132:71 | 44 |
4. | FC Tulák | 22 | 11 | 2 | 9 | 99:97 | 35 |
5. | Urawa Reds | 22 | 11 | 1 | 10 | 80:87 | 34 |
6. | H.A.R.D. (-3) | 22 | 10 | 4 | 10 | 78:71 | 31 |
7. | Crunch FC (-7) | 22 | 12 | 1 | 9 | 83:77 | 30 |
8. | Slza | 22 | 8 | 4 | 10 | 85:90 | 28 |
Skupina o záchranu | |||||||
9. | Fofo | 22 | 10 | 2 | 10 | 86:119 | 32 |
10. | Spurs | 22 | 9 | 4 | 9 | 81:77 | 31 |
11. | 1. FC CCCP | 22 | 9 | 3 | 10 | 79:89 | 30 |
12. | Colo Colo | 22 | 9 | 3 | 10 | 112:103 | 30 |
13. | FC Apač | 22 | 8 | 3 | 11 | 115:109 | 27 |
14. | Excelsior (-6) | 22 | 9 | 5 | 8 | 71:70 | 26 |
15. | Lamelland | 22 | 3 | 4 | 15 | 68:121 | 13 |
16. | MC-DC | 22 | 2 | 3 | 17 | 64:120 | 9 |
Tabuľka aktualizovaná k 11. 6. 2013 12:00
Do 1. ligy postúpili: Načo Názov a Jednota Trenčín
Do 3. ligy zostúpili: Lamelland a MC-DC
22. kolo
skupina o postup
CRUNCH FC – JEDNOTA TRENČÍN 0:5 kontumačne;
FC PEGAS TEAM – H.A.R.D. 6:0 (3:0), góly: Žáčik A., Sedláček M., Judíny, Blahuš, Pleva, Sedláček R.,
NAČO NÁZOV – SLZA 7:5 (4:4), góly: Takáč 3, Augustíny 2, Holba, Lehocký – Královič 3, Piláthy 2;
FC TULÁK – URAWA REDS 8:3 (3:1), góly: Pollák 3, Labuda 2, Vasko, Kocaj, Tomov – Pšenák 2, Gažík; žk: Heleš (FC), Štefánek (UR);
skupina o udržanie
COLO COLO – EXCELSIOR 4:6 (1:3), góly: Ambros 2, Ševčík M., Drľa – Zváč 2, Matejka 2, Belko J., Korienek;
1.FC CCCP – FC APAČ 2:7 (1:5), góly: Minárech T., Talian Ma. – Šedivý 3, Hudec T. 2, Dohňanský, Ševčík;
SPURS – LAMELLAND 3:3 (1:1), góly: Mališ, Mikuláš, Valíček – Dorňák, Dorušinec, Stríž; -hralo sa 7.6.2013
FOFO – MC-DC 6:4 (2:1), góly: Komar 3, Horný, Foltán, MC-DC vlastný gól – Jakvirt 2, Zaťko, Smolár; -hralo sa 1.6.2013
21. kolo
skupina o postup
CRUNCH FC – URAWA REDS 0:5 kontumačne;
JEDNOTA TRENČÍN – NAČO NÁZOV 5:3 (4:0), góly: Blacha 2, Šlesár A. 2, Hasenovič – Takáč 2, Lehocký; žk: Meliš (JT);
H.A.R.D. – FC TULÁK 3:4 (2:2), góly: Bulko 2, Meravý, Kalnássy - Pollák 2, Dorička, Tomov;
SLZA – FC PEGAS TEAM 1:11 (?:?), góly: Královič – Žáčik A. 3, Sedláček M. 2, Judíny 2, Blahuš, Kmeťo;
skupina o udržanie
1.FC CCCP – EXCELSIOR 0:8 (0:2), góly: Smolka 3, Patka 2, Belko J., Belko R., Zváč;
SPURS – FOFO 4:5 (1:0), góly: Mališ 2, Novotka 2 – Komar 3, Klucha 2;
LAMELLAND – FC APAČ 3:12 (0:6), góly: Dorňák, Repka, Stríž – Šedivý 6, Dohňanský 2, Hudec T., Škrha, Arbet, Berko;
MC-DC – COLO COLO 6:6 (4:3), góly: Cibula 2, Jakvirt 2, Zaťko 2 – Daranský 3, Ševčík M. 2, Drľa;
20. kolo
skupina o postup
NAČO NÁZOV – CRUNCH FC 1:2 (0:0), góly: Augustíny – Šimonyi, Volník; čk: Igaz P. (CFC);
FC TULÁK – SLZA 6:5 (2:0), góly: Pollák 4, Labuda, Tomov – Piláthy 2, Bezový, Královič, Opatovský; žk: Vlk (S);
URAWA REDS – H.A.R.D. 0:7 (0:4), góly: Samák A. 3, Bulko 2, Krajčovič, Alchus; žk: Samák A. (H);
FC PEGAS TEAM – JEDNOTA TRENČÍN 5:3 (3:1), góly: Žáčik A. 2, Mercek 2, Blahuš – Jantošovič, Blacha, Meliš; žk: Sedláček R. (FC);
skupina o udržanie
FOFO – LAMELLAND 3:2 (1:2), góly: Matoušek 3 – Körös, Dvořák;
1.FC CCCP – MC-DC 5:5 (4:0), góly: Polhorský 2, Režný, Hoťko, Glodič – Major 3, Smolár, Cibula; žk: Ondrejkovič (1FC), Novotka (MC);
FC APAČ – EXCELSIOR 1:3 (0:2), góly: Berko – Patka 2, Matejka;
COLO COLO – SPURS 6:4 (3:2), góly: Daranský 4, Ambros, Ševčík M. – Valíček 2, Bočák 2;
19. kolo
skupina o postup
SLZA – URAWA REDS 3:5 (2:2), góly: Ovšonka 2, Královič – Mikulovský 3, Štefánek, Gažík;
CRUNCH FC – H.A.R.D. 2:1 (2:1), góly: Igaz J., Svatík – Meravý;
NAČO NÁZOV – FC PEGAS TEAM 6:3 (3:1), góly: Augustíny 2, Duda 2, Takáč, Ducký – Judíny 3;
JEDNOTA TRENČÍN – FC TULÁK 7:5 (2:1), góly: Gašparovič 3, Mušuta 2, Blacha, Meliš – Maras 2, Pollák 2, Vasko; žk: Labuda (FC);
skupina o udržanie
MC-DC – FC APAČ 1:4 (0:1), góly: Zaťko – Mahrík, Hudec M., Fabo, Minárik; žk: Novotka (MC);
LAMELLAND – EXCELSIOR 1:5 (1:4), góly: Carbol – Smolka 4, Kiačik;
FOFO – COLO COLO 6:11 (2:4), góly: Eckert D. 4, Foltán 2 – Daranský 5, Ambros 3, Podolan 2, Ševčík M.;
SPURS – 1.FC CCCP 5:1 (2:0), góly: Valíček 4, Novotka – Minárech T.;
18. kolo
skupina o postup
FC PEGAS TEAM – CRUNCH FC 5:2 (3:1), góly: Sedláček R., Ondrušek, Blahuš, Judíny, Crunch vlastný gól – Igaz P., Husár;
H.A.R.D. – SLZA 1:3 (0:0), góly: Ďuriš – Piláthy, Pavlo, Královič;
URAWA REDS – JEDNOTA TRENČÍN 2:0 (1:0), góly: Čerrný, Štefánek; žk: Gažík (UR);
FC TULÁK – NAČO NÁZOV 2:6 (2:2), góly: Dorička, Pollák – Duda 2, Takáč 2, Ducký, Augustíny;
skupina o udržanie
COLO COLO – LAMELLAND 0:7 (0:3) , góly: Poruban 5, Benko, Dorňák;
FC APAČ – SPURS 4:3 (0:1) , góly: Šedivý 2, Hudec M., Berko – Bočák 3; žk: Mališ (S);
1.FC CCCP – FOFO 7:4 (5:2) , góly: Ondrejkovič 2, Hoťko, Glodič, Straka, Talian, Polhorský – Komar 2, Vitko 2;
EXCELSIOR – MC-DC 8:3 (4:2) , góly: Smolka 3, Korienek 2, Belko M., Matejka, Ondruška – Kubičina, Maretta, Tunega;
17. kolo
skupina o postup
FC PEGAS TEAM – FC TULÁK 6:2 (:), góly: Judíny 2, Kmeťo, Žáčik, Pleva, Mercek – Pollák 2;
CRUNCH FC – SLZA 5:0 (1:0), góly: Svatík M. 2, Igaz J. 2, Volník; žk: Šimonyi (CFC);
NAČO NÁZOV – URAWA REDS 8:6 (3:2), góly: Holba 3, Takáč 3, Urawa Reds vlastný gól 2 – Pšenák 3, Gažík, Štefánek, Tomík;
JEDNOTA TRENČÍN – H.A.R.D. 5:6 (3:3), góly: Gašparovič, Šlesár, Fehér, Pavlásek, Meliš – Bulko 4, Steiner, Krajčovič;
skupina o udržanie
FOFO – FC APAČ 0:12 (0:2),
MC-DC – LAMELLAND 2:5 (1:1), góly: Cibula, Kubičina – Poruban 2, Benko, Rumplík, Dvořák;
COLO COLO – 1.FC CCCP 5:7 (1:3), góly: Drľa 3, Ambros, Daranský – Ondrejkovič 4,Glodič, Minárech T., Režný; žk: Ondrejkovič (1FC);
EXCELSIOR – SPURS 2:2 (1:2), góly: Matejka, Patka – Kršák, Novotka;
Viac tu
16. kolo
skupina o postup
SLZA – JEDNOTA TRENČÍN 1:4 (0:1), góly: Vlk – Gašparovič, Šlesár, Pavlásek, Meliš; žk: Královič (S);
FC TULÁK – CRUNCH FC 5:7 (5:2), góly: Pollák 3, Tomov 2 – Igaz J. 3, Šimonyi 3, Volník;
URAWA REDS – FC PEGAS TEAM 4:10 (2:4), góly: Mikulovský 2, Surovčík, Tomík - Kmeťo 3, Ondrušek 3, Judíny 2, Žáčik, Pleva;
H.A.R.D. – NAČO NÁZOV 1:3 (0:0), góly: Meravý – Augustíny 2, Takáč;
skupina o udržanie
MC-DC – SPURS 3:5 (2:3), góly: Major, Tunega, Jakvirt – Kršák 2, Bočák 2, Valíček;
1.FC CCCP – LAMELLAND 5:2 (0:1), góly: Glodič 3, Ondrejkovič, Talian Mi. – Stríž, Dorňák;
FC APAČ – COLO COLO 4:10 (0:6), góly: Šedivý 2, Arbet, Berko – Ambros 6, Daranský 3, Podolan; žk: Arbet (FC);
EXCELSIOR – FOFO 7:1 (1:0), góly: Matejka 2, Strečanský 2, Belko M., Korienek, Zváč – Komar; žk: Eckert D. (F);
15. kolo
NAČO NÁZOV – LAMELLAND 7:5 (2:1), góly: Holba 3, Staník 2, Duda 2 – Körös 2, Križko, Repka, Šimko;
FOFO – URAWA REDS 3:6 (1:2), góly: Fraňo 2, Drienka – Štefánek 2, Gažík 2, Husár 2; žk: Kalafút (F), Gažík (UR);
MC-DC – SPURS 1:6 (1:2), góly: Smolár – Valíček 2, Mikuláš 2, Alakša, Novotka;
H.A.R.D. – CRUNCH FC 5:5 (1:2), góly: Bulko 2, Meravý, Samák A., Krajčovič – Igaz P. 2, Svatík 2, Husár; žk: Samák A. (H);
FC PEGAS TEAM – FC TULÁK 9:3 (3:2), góly: Ondrušek 3, Mercek 3, Kmeťo 2, Judíny – Pollák 3;
FC APAČ – JEDNOTA TRENČÍN 2:9 (1:5), góly: Hudec M., Hudec T. – Gašparovič 3, Šlesár J. 3, Macura, Hasenovič, Mušuta;
EXCELSIOR – SLZA 0:5 kontumačne;
COLO COLO – 1.FC CCCP 7:6 (2:3), góly: Podolan 3, Ševčík M. 2, Valenta, CCCP vlastný gól – Ondrejkovič 3, Glodič 2, Talian Mi.; žk: Ondrejkovič (1FC);
Viac tu
14. kolo
1.FC CCCP – MC-DC 2:3 (2:0), góly: Polhorský, Hoťko – Major, Smolár, Matúška;
Crunch FC – Fofo 9:4 (4:2), góly: Husár 4, Zverec 2, Polačko 2, Igaz P. – Fraňo 2, Eckert D. 2;
Slza – Urawa Reds 1:5 (0:3), góly: Piláthy – Štefánek 2, Gažík 2, Tomík;
Spurs – FC Apač 8:11 (3:7), góly: Novotka 3, Rehák, Mikuláš, Valíček, Bočák, Madunický – Šedivý 7, Hudec M. 2, Dohňanský, Arbet;
FC Tulák – Načo Názov 11:6 (9:5), góly: Pollák 2, Kocaj 2, Labuda 2, Vasko, Raninec, Tomov, Kadlečík, Dorička – Augustíny 3, Takáč, Holba, Bacmaňák;
Excelsior – Colo Colo 1:5 (1:2), góly: Matejka – Ševčík M. 3, Daranský , Podolan;
Lamelland – H.A.R.D. 5:7 (2:3), góly: Stríž 2, Poruban 2, Dorňák – Bulko 3, Meravý 2, Samák J., Kalnássy; žk+čk: Dorňák (L);
Jednota Trenčín – FC Pegas Team – zápas ukončený za stavu 4:1 po napadnutí rozhodcu hráčom FC Pegas;
Viac tu
13. kolo
FOFO – LAMELLAND 2:1 (0:0), góly: Vitko, Fraňo – Benko;
H.A.R.D. – NAČO NÁZOV 2:7 (1:1), góly: Bulko 2 – Takáč 3, Holba, Bacmaňák, Augustíny, Staník;
CRUNCH FC – SLZA 6:10 (3:4), góly: Igaz P. 3, Farkaš 2, Šimonyi – Královič 5, Pavlo 2, Svatík, Lobotka, Crunch vlastný gól;
FC PEGAS TEAM – SPURS 7:1 (3:0), góly: Mercek 3, Blahuš 2, Sedláček R., Ondrušek – Kršák;
COLO COLO – URAWA REDS 6:2 (1:2), góly: Daranský 3, Ambros 2, Ševčík M. – Gažík, Husár; žk: Daranský (CC);
FC APAČ – 1.FC CCCP 6:7 (3:2), góly: Šedivý 4, Dohňanský 2 – Ondrejkovič 4, Hoťko, Minárech; žk: Talian Mi.;
JEDNOTA TRENČÍN – FC TULÁK 6:7 (2:3), góly: Gašparovič 4, Mušuta 2 – Pollák 2, Kocaj 2, Vasko, Raninec, Tomov;
MC-DC – EXCELSIOR 0:5 (0:2), góly: Korienek 3, Patka, Matejka;
12. kolo
CRUNCH FC – COLO COLO 1:0 (1:0), gól: Igaz J.; žk: Igaz P. (CFC), Ambros (CC);
FC TULÁK – H.A.R.D. 2:2 (0:1), góly: Maras, Pollák – Bulko 2;
1.FC CCCP – FC PEGAS TEAM 5:3 (0:1), góly: Glodič, Hoťko, Ondrejkovič – Sedláček R., Pleva, Mercek;
NAČO NÁZOV – FOFO 4:2 (3:1), góly: Ducký 2, Holba, Augustíny – Drienka, Foltán; čk: Drienka (F);
SPURS – JEDNOTA TRENČÍN 2:1 (2:1), góly: Mikuláš, Rehák – Mušuta; žk: Mušuta (JT);
URAWA REDS – MC-DC 4:3 (2:1), góly: Husár, Černý, Páleník, Mikulovský – Maretta, Jakvirt, Tunega; žk: Husár, Mikulovský (UR), Tunega, Kubičina (MC); čk: Černý (UR), Jakvirt (MC);
EXCELSIOR – FC APAČ 4:4 (4:1), góly: Belko J. 2, Zváč, Korienek – Šedivý 2, Hudec T., Berko;
SLZA – LAMELLAND 3:3 (3:2), góly: Pavlo, Piláthy, Lobotka – Dorušinec 2, Poruban; Žk: Pavlo (S);
Viac tu:
11. kolo
FC PEGAS TEAM – EXCELSIOR 3:3 (2:1), góly: Kmeťo, Judíny, Excelsior vlastný gól – Zváč, Belko M., Korienek;
SPURS – FC TULÁK 4:1 (1:0), góly: Rehák 2, Kršák, FC Tulák vlastný gól - Dorička;
FC APAČ – URAWA REDS 2:6 (0:4), góly: Dohňanský, Šedivý – Surovčík 2, Černý 2, Gažík, Husár; žk: Ševčík, Dohňanský (FC), Štefánek (UR);
MC-DC – CRUNCH FC 3:4 (0:1), góly: Zaťko, Maretta, Tunega – Volník 2, Igaz J., Šimonyi;
NAČO NÁZOV – SLZA 6:6 (3:3), góly: Takáč 3, Lehocký 2, Augustíny – Pavlo 4, Piláthy, Opatovský; žk: Staník (NN), Ovšonka (S);
FOFO - H.A.R.D. 2:9 (1:6), góly: Fraňo 2 – Samák A. 4, Bulko, Steiner, Ďuriš, Krajčovič, Filin;
JEDNOTA TRENČÍN – 1.FC CCCP 5:1 (3:1), góly: Macura, Gašparovič, Šlesár, Mušuta, Novotka – Glodič; žk: Novotka (JT), Hoťko (1.FC);
COLO COLO – LAMELLAND 6:3 (3:0), góly: Ševčík M. 2, Daranský, Ambros, Drľa, Podolan – Dorňák 2, Körös;
10. kolo
CRUNCH FC – FC APAČ 4:3 (2:1), góly: Igaz J. 2, Svatík M., Volník – Šedivý 2, Arbet;
1.FC CCCP – SPURS 0:3 (0:1), góly: Mikuláš 2, Mališ; žk: Režný (1.FC);
LAMELLAND – MC-DC 3:3 (1:0), góly: Poruban 2, Körös – Zaťko, Maretta, ?; žk: Jakvirt, Matúška (MC);
H.A.R.D. – SLZA 2:1 (1:1), góly: Samák A. 2 - Opatovský;
NAČO NÁZOV – COLO COLO 8:5 (5:3), góly: Takáč 6, Augustíny 2 – Daranský 2, Ambros, Drľa, Rybár; žk: Ducký (NN);
FC TULÁK – FOFO 5:1 (3:1), góly: Dorička 2, Pollák 2, Tomov – Eckert D.; žk: Maras, Pollák (FC); čk: Klucha (F);
URAWA REDS – FC PEGAS TEAM 4:11 (2:4), góly: Tomík 2, Surovčík, Páleník – Ondrušek 5, Pleva 2, Mercek 2, Blahuš, Judíny;
JEDNOTA TRENČÍN – EXCELSIOR - odložené;
9. kolo
JEDNOTA TRENČÍN – URAWA REDS 6:3 (1:0), góly: Gašparovič 2, Novotka 2, Šlesár J., Fehér – Gažík, Jednota TN vlastný gól; žk: Šlesár J. (JT), Medňanský (UR);
1.FC CCCP – FC TULÁK 6:4 (0:4), góly: Rehanzel 2, Straka, Glodič, FC Tulák vlastný gól 2 – Dorička, Pollák, Kadlečík; čk: Labuda (FC);
SPURS – EXCELSIOR 3:3 (1:1), góly: Valíček, Rehák, Excelsior vlastný gól – Matejka 2, Smolka; čk: Matejka (E);
FC PEGAS TEAM – CRUNCH FC 6:1 (4:1), góly: Kmeťo 2, Dorička, Sedláček M., Ondrušek, Judíny – Volník; žk: Dorička (FCP);
SLZA – FOFO 6:6 (1:2), góly: Pavlo 3, Královič 2, Svatík – Klucha 3, Fraňo 3; čk: Dunčko (S);
FC APAČ – LAMELLAND 11:4 (5:3), góly: Šedivý 8, Hudec M., Arbet, Lamelland vlastný gól – Poruban 2, Dorušinec, Brand;
MC-DC – NAČO NÁZOV 3:4 (1:1), góly: Jakvirt, Kubičina, N.Názov vlastný gól - Takáč 2, Staník 2; žk: Kubiš (NN);
COLO COLO – H.A.R.D. odložené;
8. kolo
NAČO NÁZOV – FC APAČ 7:3 (2:2), góly: Takáč 5, Bacmaňák, Ducký – Škrha, Fabo, Dohňanský; žk: Ševčík (FC);
FOFO – COLO COLO 5:3 (3:1), góly: Fraňo 2, Drienka 2, Pitvorec – Podolan, Daranský, Rybár;
CRUNCH FC – JEDNOTA TRENČÍN 7:3 (1:1), góly: Svatík M. 4, Volník 2, Husár - Gašparovič 2, Fehér; žk: Šlesár, Mušuta (JT);
EXCELSIOR – 1.FC CCCP 2:2 (1:1), góly: Ondruška, Korienek – Ondrejkovič, Glodič; žk: Schwandtner (E);
LAMELLAND – FC PEGAS TEAM 1:9 (0:3), góly: Repka – Dorička 2, Pleva 2, Blahuš 2, Ondrušek, Mercek, Judíny;
FC TULÁK – SLZA 2:8 (1:3), góly: Maras, Kadlečík – Pavlo 2, Královič, Piláthy, Bezový, Ovšonka, Kvasnica, Opatovský; žk: Labuda (FC); Opatovský (S);
H.A.R.D. – MC-DC 4:1 (3:1), góly: Bulko 2, Krajčovič, Samák A. – Matúška;
URAWA REDS – SPURS 3:0 (1:0), góly: Pšenák, Medňanský, Štefánek; žk: Kostolanský (S);
7. kolo
SPURS – CRUNCH FC 4:3 (3:0), góly: Kršák 2, Alakša, Bočák – Igaz J., Zverec, Volník;
EXCELSIOR – FC TULÁK 3:5 (1:3), góly: Smolka 2, Matejka – Pollák 3, Maras 2;
FC PEGAS TEAM – NAČO NÁZOV 5:8 (2:3), góly: Ondrušek 2, Sedláček M., Žáčik, Mercek – Takáč 4, Augustíny 2, Ducký, Staník;
1.FC CCCP – URAWA REDS 3:0 (0:0), góly: Ondrejkovič, Talian, Hoťko;
MC-DC – FOFO 3:4 (0:2), góly: Zaťko 2, ? – Fraňo 2, Komar, Ševčík; žk: Zaťko (MC);
FC APAČ – H.A.R.D. 2:2 (1:1), góly: Šedivý 2 – Samák, Ďuriš;
SLZA – COLO COLO 6:4 (3:0), góly: Královič 3, Pavlo 2, Piláthy, ColoColo vlastný gól – Ambros, Drľa, Podolan, Ševčík M.;
JEDNOTA TRENČÍN - LAMELLAND 9:3 (3:0), góly: Gašparovič 5, Jantošovič 2, Hasenovič, Šlesár;
6. kolo
FC TULÁK – COLO COLO 3:8 (3:4), góly: Maras, Raninec – Ambros 2;
CRUNCH FC – 1.FC CCCP 0:2 (0:2), góly: Glodič, Rehanzel;
LAMELLAND – SPURS 1:7 (0:1), góly: Poruban – Kostolanský 3, Mališ 2, Mikuláš, Madunický; žk: Dorňák (L);
NAČO NÁZOV – JEDNOTA TRENČÍN 4:8 (0:3), góly: Augustíny 2, Lehocký 2 – Gašparovič 4, Macura 2, Fehér 2;
SLZA – MC-DC 3:4 (1:3), góly: Královič 2, Ovšonka – Cibula, Pauer, Zaťko, Kubičina;
URAWA REDS – EXCELSIOR 5:0 kontumačne;
FOFO – FC APAČ 9:8 (2:7), góly: Drienka 4, Fraňo 4, Komar – Šedivý 5, Hudec M., Fabo, Rozvadský; žk: Komar (F);
H.A.R.D. – FC PEGAS TEAM 6:4 (2:2), góly: Bulko 2, Kozinka 2, Kalnássy, Krajčovič – Mercek 3, Pleva; žk: Sedláček R. (FC);
5. kolo
EXCELSIOR – CRUNCH FC 3:1 (0:0), góly: Smolka, Kiačik, Korienek – Igaz J.; žk: Šimonyi (CFC);
1.FC CCCP – LAMELLAND 5:5 (2:3), góly: Glodič 2, Minárech T., Hoťko, Talian – Dorušinec, Tluka, Benko, Križko, Dorňák;
FC APAČ – SLZA 1:3 (1:1), góly: Šedivý – Královič 2, Svatík;
MC-DC – COLO COLO 3:8 (3:4), góly: Maretta, Jakvirt, Homoky – Ambros 5, Podolan 3;
JEDNOTA TRENČÍN – H.A.R.D. 2:5 (1:3), góly: Jantošovič, Macura – Samák J. 2, Samák A., Krajčovič, Jednota TN vlastný gól; žk: Vanko (H);
URAWA REDS – FC TULÁK 2:3 (0:1), góly: Surovčík, Černý – Dorička 2, Vasko;
SPURS – NAČO NÁZOV 4:8 (2:4), góly: Kršák 4 – Takáč 5, Augustíny 2, Bacmaňák 2; žk: Rehák (S);
FC PEGAS TEAM – FOFO odložené;
Viac tu
4. kolo
SLZA – FC PEGAS TEAM 3:3 (1:2), góly: Svatík 2, Královič – Mercek, Kmeťo, Judíny;
NAČO NÁZOV – 1.FC CCCP 4:3 (2:1), góly: Lehotský 3, Staník – Minárech T., Glodič, Filo;
H.A.R.D. – SPURS 3:0 (0:0), góly: Samák A. 2, Kalnássy;
CRUNCH FC – URAWA REDS 2:3 (0:1), góly: Igaz J., Farkaš – Medňanský, Surovčík, Tomík; žk: Husár (CFC), Medňanský (UR);
LAMELLAND – EXCELSIOR 1:2 (0:1), góly: Dorušinec – Kiačik, Korienek;
FOFO – JEDNOTA TRENČÍN 1:6 (0:2), góly: Klucha – Hasenovič 3, Gašparovič, Šlesár, Mušuta;
FC TULÁK – MC-DC 7:1 (3:1), góly: Maras, Pollák, Raninec, Heleš, Tomov, Kocaj, Kadlečík – Major;
COLO COLO – FC APAČ 4:4 (1:3), góly: Ševčík M. 2, Ambros, Drľa – Šedivý 2, Minárik, Rozvadský
3. kolo
FC APAČ – MC-DC 9:4 (6:3), góly: Šedivý 7, Škrha, Rozvadský - Zaťko 2, Major, Homoky;
CRUNCH FC – FC TULÁK 5:3 (3:3), góly: Svatík M. 2, Kutak 2, Igaz P. – Dorička 2, Crunch vlastný gól; žk: Volník (CFC), Dorička (FCT);
FC PEGAS TEAM – COLO COLO 5:2 (2:0), góly: Žáčik 2, Ondrušek, Kmeťo, Judíny – Ambros, Drľa; žk: Ondrušek (FC);
URAWA REDS – LAMELLAND 4:6 (1:0), góly: Surovčík 3, Černý – Dorňák 3, Dorušinec 3;
1.FC CCCP – H.A.R.D. 5:0 kontumačne;
JEDNOTA TRENČÍN – SLZA 5:3 (1:3), góly: Fehér 3, Gašparovič, Šlesár – Pavlo, Královič, Opatovský;
EXCELSIOR – NAČO NÁZOV 2:6 (0:0), góly: Matejka 2 - Holba 3, Takáč 3;
SPURS – FOFO 4:4 (2:2), góly: Kršák 2, Valíček, Bočák – Fraňo 3, Foltán;
2. kolo
COLO COLO – JEDNOTA TRENČÍN 5:6 (3:3), góly: Ambros 2, Ševčík M. 2, Rybár – Gašparovič 3, Macura 2, Jantošovič;
FOFO – 1.FC CCCP 6:3 (2:2), góly: Fraňo 3, Komar 2, Foltán – Ondrejkovič 2, Režný; žk: Svetkovič (1.FC);
LAMELLAND – CRUNCH FC 1:9 (0:3), góly: Dorňák – Zverec 2, Šimonyi 2, Igaz J., Igaz P., Lobotka, Svatík M., Farkaš;
NAČO NÁZOV – URAWA REDS 4:8 (1:4), góly: Holba 2, Augustíny, Duda – Husár 2, Černý 2, Pšenák, Gažík, Tomík, Surovčík;
SLZA – SPURS 4:2 (2:1), góly: Pavlo 2, Královič, Svatík – Kršák 2; žk: Alakša (Sp);
FC TULÁK – FC APAČ 5:2 (2:2), góly: Kadlečík 2, Maras 2, Pollák – Hudec T., Pazdera;
MC-DC – FC PEGAS TEAM 2:7 (0:2), góly: Zaťko 2 – Ondrušek 3, Kmeťo 2, Judíny, Dorička; čk: Novotka (MC);
H.A.R.D. – EXCELSIOR 7:0
1. kolo
LAMELLAND – FC TULÁK 3:7 (1:2), góly: Repka M., Tluka, Dankovič – Raninec 2, Kadlečík 2, Vasko, Dorička, Maras;
URAWA REDS – H.A.R.D. 1:1 (1:0), góly: Husár – Bulko;
JEDNOTA TRENČÍN – MC-DC 11:6 (6:4), góly: Mušuta 4, Fehér 2, Macura 2, Gašparovič 2, MC-DC vlastný gól – Major 2, Jakvirt 2, Zaťko, Jednota TN vlastný gól; žk: Šlesár (J);
EXCELSIOR – FOFO 2:6 (1:3), góly: Korienek, Belko M. – Foltán 2, Fraňo, Klucha, Drienka, Eckert D.;
FC PEGAS TEAM – FC APAČ 11:3 (5:0), góly: Kmeťo 4, Mercek 3, Judíny 2, Sedláček M., Dorička – Hudec T. 2, Šedivý;
1.FC CCCP – SLZA 2:5 (0:5), góly: Režný, Ondrejkovič – Královič 2, Pavlo, Piláthy Ľ., Svatík;
SPURS – COLO COLO 7:2 (2:1), góly: Bočák 3, Kršák 2, Mališ, Ondriška – Ambros, Podolan;
CRUNCH FC – NAČO NÁZOV 8:5